ZalogujU┐ytkownikHas│o
Zaloguj mnie automatycznie przy ka┐dej wizycie    
Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci
Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci
Forum Glenn Miller - forum dyskusyjne Strona G│ˇwna » P┬│yty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Nasze kolekcje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
Ivellios
Site Admin

Do│▒czy│: 15 Maj 2007
Sk▒d: Katowice

PostWys│any: Pi▒ Maj 18, 2007 5:43 pm    Temat postu: Nasze kolekcje Odpowiedz z cytatem

Proponuj├¬ aby┬Âmy w tym temacie pochwalili si├¬, jakie posiadamy wydawnictwa audiowizualne zwi┬▒zane z Glennem Millerem Wink
P┬│yty CD, longplaye, singleplaye, filmy itd

Swoj± kolekcjê podam pó¼niej Very Happy
Ania

Do│▒czy│: 18 Maj 2007
Sk▒d: S┬│upsk

PostWys│any: Pi▒ Maj 18, 2007 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam "In The Mood" na razie, a poza tym to tu po¿yczê, tu przes³ucham i tak powoli siê powiêksza kolekcja Smile
Ivellios
Site Admin

PostWys│any: Pi▒ Maj 25, 2007 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga, podajê tylko kolekcjê któr± mam przed sob± na biurku Very Happy

"A portrait of Glenn Miller" - czterop┬│ytowa sk┬│adanka wydana przez Cosmopolitan, zawieraj┬▒ca 56 utwor├│w.

"A portrait of Glenn Miller" - inna sk┬│adanka o takim samym tytule, wydana przez MCPS, zawiera 44 utwory (cz├¬┬Â├Ž powtarza si├¬ na poprzednim Portrait - t┬▒ sk┬│adank├¬ wydan┬▒ przez MCPS kupi┬│em wcze┬Âniej)

"The world of Glenn Miller" - sk┬│adanka zawieraj┬▒ca covery utwor├│w GM w wykonaniu inych zespo┬│├│w i orkiestr. Dwie p┬│yty, 34 utwory, z czego na pierwszej cz├¬┬Âci pi├¬├Ž utwor├│w po┬│┬▒czonych jest w jeden medley. Polecam Very Happy

"The best of Glen Miller" - jedyna chyba na ┬Âwiecie sk┬│adanka zawieraj┬▒ca w tytule liter├│wk├¬ w nazwisku Very Happy 14 utwor├│w, wykonanie oryginalne, przy czym - jak to bywa w przypadku p┬│yt wydawanych przez wydawnictwo Starling - niekt├│re nagrania s┬▒ tak mocno zmodyfikowane, ┬┐e brzmi┬▒ one jak gdyby by┬│y ┬┐ywcem zgrywane ze starego radia. Mamy wszystkie atrakcje akustyczne pod postaci┬▒ pisk├│w, szum├│w i trzask├│w, ponadto do dw├│ch nagra├▒ wmontowano na samym pocz┬▒tku perkusj├¬.
Kto┬ chce to mog├¬ wrzuci├Ž na stron├¬ "Volg├¬ Boatmen" z tej sk┬│adanki Razz

"Glenn Miller Moonlight Serenade" - wydana przez Selles p┬│ytka zawieraj┬▒ca utwory GM. To co zrobi┬│ zesp├│┬│ graj┬▒cy na tej p┬│ycie to po prostu k***a wo┬│a o pomst├¬ do nieba... Mad wykonanie cholernie kiczowate, w dodatku kilka utwor├│w zaczyna si├¬ w po┬│owie. Korci┬│o mnie, ┬┐eby wyciepn┬▒├Ž t┬▒ p┬│yt├¬ przez okno, powstrzyma┬│em si├¬ jednak, obawiaj┬▒c si├¬ o ┬┐ycie s┬▒siada...

"Glenn Miller - Seine Zwanzig Gr├Âssten Hits" - longplay zawieraj┬▒cy 20 oryginalnych nagra├▒ GM, wydany przez niemieck┬▒ wytw├│rni├¬ Arcade Records. Pozycja to o tyle ciekawa, i┬┐ zawiera kilka arcytrudnodost├¬pnych nagra├▒ Wink Polecam, oczywi┬Âcie o ile kto┬ ma gramofon Razz

Prócz wy¿ej wymienionych p³yt mam jeszcze masê nagrañ w formacie mp3, w tym koncertówki i inne rarytasy.
Ania

PostWys│any: Sob Maj 26, 2007 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niesamowite... Sk┬▒d tyle masz? Ja w sumie od niedawna interesuj├¬ si├¬ GM, ale jedna p┬│ytka to troch├¬ siara Embarassed tylko tu jest ten problem, ┬┐e na innych p┬│ytach utwory si├¬ powtarzaj┬▒... Mam kilka innych p┬│yt i cz├¬sto jeden utw├│r mam po kilka razy, co jest do┬Â├Ž irytuj┬▒ce Confused ale c├│┬┐... same "walety" i "zady" Wink
Ivellios
Site Admin

PostWys│any: Sob Maj 26, 2007 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z GM jest tego typu problem, ┬┐e on nie wydawa┬│ ca┬│ych alb um├│w, a tylko single, wi├¬c nam pozostaje jedynie kupowa├Ž sk┬│┬▒danki Wink
Ania

PostWys│any: Czw Cze 07, 2007 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja naby┬│am ostatnio now┬▒ p┬│ytk├¬ Very Happy "Remember Glenn: 50th Anniversary tour" wydan┬▒ w 50 rocznic├¬ ┬Âmierci Glenna. Polecam! Wink
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Glenn Miller - forum dyskusyjne Strona G│ˇwna » P┬│yty Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach